La Magnolia – Polska marka odzieżowa

O nas

La Magnolia to marka odzieżowa stworzona specjalnie z myślą o kobietach. Nazwa nie jest tutaj przypadkowa, ponieważ kwiat magnolii w wielu kulturach symbolizuje kobiecość i piękno. Taką też przyjęliśmy filozofię, aby niezależnie od wieku czy rozmiaru każda kobieta mogła poczuć się pięknie i kobieco. Chcemy, aby to moda dopasowała się do nas, a nie my do mody. Idąc tą myślą, postanowiliśmy tworzyć produkty, które przydadzą się kobietom w różnych etapach ich życia, gdzie niejednokrotnie sylwetka czy rozmiar kobiety może ulec zmianie.
La Magnolia to polska marka założona w 2022 roku przez młode małżeństwo, Jessicę i Daniela. Marka powstała z zamiłowania do kwiatowych wzorów, kobiecych fasonów i miłości do mody, która już od dziecka rodziła się w założycielce marki.
Projektujemy i szyjemy w Polsce z wyselekcjonowanych i wysokiej jakości materiałów, mając na uwadze ponadczasowe wzory. Nasze produkty szyte są w polskiej szwalni z 23-letnim doświadczeniem. Od samego początku istnienia marki szczególną uwagę zwracamy na jakość wykonania i detale.
Wszystko po to, abyś nosząc nasze produkty poczuła się doceniona i piękna. Ponieważ nam, kobietom, należy się to, co najlepsze! Mamy nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie i zostaniesz kolejną #LaMagnoliaGirls